Residence realitná kancelária vám ponúka na prenájom pekný zrekonštruovaný dvojizbový byt v budove Apartmány Liptov na ulici 1. mája v Liptovskom Mikuláši.
Byt sa nachádza v pokojnej zástavbe s kompletnou občianskou vybavenosťou (obchod, autobusová zastávka...). Zrekonštruovaná budova a parkovanie na vyhradenom parkovisku sú príjemným bonusom.
Dispozícia bytu ponúka vstupnú chodbu s dostatkom úložného priestoru, samostatnú spálňu s veľkou vstavanou skriňou a svetlú obývačku spojenú s modernou kuchyňou vrátane spotrebičov.
V kúpeľni sa nachádza sprchovací kút, umývadlo aj s kúpeľňovou skrinkou, práčka a oddelená toaleta.
Budúcim nájomcom je dispozícii aj veľký balkón, na ktorý sa dostanete priamo z obývačky. Byt je otočený smerom k tehlovým bytovkám s dostatkom zelene.
V cene nájmu sú zahrnuté všetky energie.
Byt je vhodný pre jednotlivca alebo maximálne dve osoby bez domácich zvierat, nefajčiari.
Minimálna doba prenájmu je na jeden rok.
Cena prenájmu je 550 eur / 1 osoba, 580 eur / 2 osoby.
Pri podpise zmluvy sa hradí dvojmesačné nájomné, depozit vo výške mesačného nájmu a provízia realitnej kancelárii vo výške mesačného nájmu.
Ak máte ďalšie otázky alebo záujem o obhliadku kontaktujte makléra: Monika Paulíková, 0908 77 77 37, monika.paulikova-ZVNC-residence-real.sk
Kontaktný formulár: